post

Juniorzy Młodsi gromią Resovię

Juniorzy Młodsi rozegrali w niedzielę swój drugi pojedynek w rozgrywkach rundy wiosennej. Podopieczni trenera Liany pewnie pokonali SMS Resovia Rzeszów, aż 5:0!

W niedzielne przedpołudnie Juniorzy Młodsi Karpat, rozegrali swój drugi mecz w rundzie wiosennej. Rywalem biało-niebieskich była ekipa SMS Resovii Rzeszów. Przed spotkaniem nic nie wskazywało na taki pogrom, w końcu Resovia zawsze jest mocnym i trudnym przeciwnikiem. Jednak pierwsza bramka dla Karpaciarzy wpadła już na samym początku spotkania a jej autorem był Rafał Głód. W pozostałych minutach pierwszej połowy goście starali się nawiązać walkę, ale świetnie dysponowany tego dnia był Jakub Mazur, który strzegł bramki krośnian. Po drugiej stronie boiska natomiast było dużo szczęści po stronie gości, których dwa razy przed utratą bramki uchronił słupek a raz poprzeczka. Po zmianie stron przewaga gospodarzy jeszcze bardziej była zauważalna. Świetnymi strzałami ze stałych fragmentów gry popisał się Sylwester Stańko, który w przeciągu 3 minut, dwa razy pokonał bramkarza gości bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego! Kolejne dwa gole zdobył Krystian Kalemba, który swoimi rajdami zostawiał w tyle obrońców Resovii i bez problemu pokonywał golkipera z Rzeszowa.
Ostatecznie mecz kończymy gromiąc rywala, aż 5:0!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Skład:

Mazur, Wielgosz (69′ Stasiak), Kalemba, Modny (63′ Florek), Śnieżek, Zaklikiewicz (53′ Wojtoń), Głód, Hamryszczak, Pelczar, Stańko (C), Rygiel. Trener. Dariusz Liana

Gole:

9′ Rafał Głód 1:0

55′ Sylwester Stańko 2:0

60′ Sylwester Stańko 3:0

70′ Krystian Kalemba 4:0

80′ Krystian Kalemba 5:0