post

Młodzieżowy weekend na duży plus dla najstarszych grup

W świąteczny weekend rozegrano kolejne mecze grup młodzieżowych. Biało-niebiescy nie zawiedli w najstarszych grupach, niestety gorzej było wśród młodzików i trampkarzy.

Junior A1, gr. A, gr. 1

Karpaty MOSiR Krosno – Igloopol Dębica 8:0 (4:0)

Najstarsi z najmłodszych rozgromili swojego rywala z Dębicy! Podopieczni trenera Hajduka wygrali z Igloopolem, aż 8:0!

Bramki dla Karpat strzelali: 18′ i 22′ Waldemar Mazur, 33′ i 58′ Arkadiusz Majka, 55′ Arkadiusz Rec, 84′ Rafał Głód, 88′ Michał Dziok, 24′ bramka samobójcza.

Gratulujemy zawodnikom, oraz trenerowi i czekamy na więcej!

______________________________

Junior Młodszy B1, gr. A, gr. 1

Karpaty MOSiR Krosno – Siarka Tarnobrzeg 2:1 (2:0)

Kolejne zwycięstwo odnieśli juniorzy młodsi, którzy pod wodzą trenera Liany, wygrali z dotychczas niepokonaną Siarką Tarnobrzeg 2:1.

Dzięki temu wynikowi awansowali na 2 miejsce w ligowej tabeli tracąc do liderującej Stali Stalowa Wola 3 punkty, jednak biało-niebiescy mają o jeden mecz mniej na swoim koncie.

Junior Młodszy B1, gr. B, gr. 2

Karpaty MOSiR Krosno – Igloopol Dębica 6:1 (2:0)

Goście z Dębicy na pewno nie zaliczą udanej soboty w Krośnie. Kilka tygodni temu seniorzy tego klubu przegrali przy Legionów 4:0, w sobotę natomiast juniorzy i juniorzy młodsi, zaaplikowali „morsom”, aż 14 bramek! Podopieczni trenera Czai pokazali swoją siłę i nadal są jedną z dwóch niepokonanych zespołów w lidze.

Bramki dla Karpat zdobywali: 26′ Rzońca, 41′ Majewski, 57′ i 66′ Kulon, 81′ Boduch, 87′ Ziobro.

Trampkarz C1, gr. B, gr. 2

Karpaty MOSiR Krosno – KS Legion Pilzno 2:2 (0:2)

Pechowo ułożył się wtorkowy mecz dla trampkarzy. Wszak biało-niebiescy strzelili 3 bramki tego dnia, ale niestety jedną samobójczą. W 26′ Oliwier Spanu trafił do własnej bramki a 10 minut później gola trafił zawodnik z Pilzna i gospodarze przegrywali 0:2.

Druga połowa, to gole Jakuba Krupy w 70 i 77 minucie, ale ostatecznie mecz kończy się remisem.

Trampkarz C2, gr. A, gr. 1

MKS DAP Dębica – Karpaty MOSiR Krosno 5:1 (5:1)

Wszystkie gole w meczu padły w pierwszej połowie, honorowe trafienie dla Karpat zaliczył Jakub Kozłowski w 12 minucie meczu.