post

Młodzieżowy weekend w wykonaniu Karpat

W ubiegły weekend na ligowe boiska wybiegli zawodnicy grup młodzieżowych Karpat MOSiR Krosno. poniżej prezentujemy wszystkie wyniki biało-niebieskich.

Junior A1 gr. A, gr. 1

Karpaty MOSiR Krosno – Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)

Najstarsi z najmłodszych wygrali kolejny mecz i awansowali na 2 miejsce w ligowej tabeli! Tym razem wyższość podopiecznych trenera Hajduka, musieli uznać zwodnicy ze Stalowej Woli. Goście wszak mocno się trzymali, ale ostatecznie musieli skapitulować w 77 minucie, kiedy to bramkarza Stali pokonał Kacper Gruba.

Skład Karpat:

Mazur, Walczak, Kozioł, Blezień, Czelny, Gruba (78′ Dziok), Kowalski, Bednarz, Majka, Maścibrzuch, Wilk

______________________________

Junior Młodszy B1 gr. A, gr. 1

MKS DAP Dębica – SMS Karpaty MOSiR Krosno 0:1 (0:0)

Jak burza idą juniorzy młodsi. 23 kwietnia zawodnicy SMS Karpaty MOSiR Krosno udali się do Dębicy na mecz z miejscowym MKS DAP. Mecz ten nie był dla nich szczęśliwy, gdyż w 65 minucie, bardzo kontrowersyjną czerwoną kartkę ujrzał Sylwester Stańko i krośnianie kończyli mecz w 10. Jednak pokazali swój charakter i w 88 minucie strzelili gola na wagę 3 punktów! Autorem bramki został Sebastian Banek.

Kalemba, Modny (46′ Kulon), Śnieżek, Zaklikiewicz (18′ Wielgosz), Mazur, Dziadosz (51′ Wojtoń), Głód (55′ Stasiak), Hamryszczak, Pelczar (85′ Banek), Stańko, Rygiel.

Ekoball Sanok – SMS Karpaty MOSiR Krosno 0:1 (0:0)

27 kwietnia drugi już wyjazd z rzędu czekał zawodników trenera Liany. Tym razem mierzyli się w Sanoku z Ekoballem. Mecz ten rozpoczął się fatalnie, bo już w 7 minucie czerwoną kartką ukarany został bramkarz Jakub Mazur. Od tego momentu miedzy słupkami musiał stanąć zawodnik z pola, Wiktor Hamryszczak. Jak się okazało na koniec meczu, zachował on czyste konto! Dodatkowo jego koledzy, a konkretnie Rafał Głód, wpakował futbolówkę do bramki sanoczan i biało-niebiescy mogli cieszyć się z
5 wygranej w sezonie.

Wielgosz, Kalemba (90′ Kenar), Śnieżek, Mazur, Dziadosz (20′ Wojtoń), Głód, Hamryszczak, Pelczar, Bielak (73; Modny), Majewski (80′ Banek), Rygiel.

Junior Młodszy B1, gr. B, gr. 2

Również dwa mecze w przeciągu 4 dni rozegrała 2 drużyna juniora młodszego.

Czarni 1919 Jasło – Karpaty MOSiR Krosno 0:6 (0:6)

Najpierw 23 kwietnia podopieczni trenera Lecha Czai rozgromili na wyjeździe Czarnych Jasło, aż 6:0! Wszystkie gole padły jednak dopiero w 2 połowie spotkania, a na listę strzelców wpisali się kolejno: 46′ Ziobro, 51′ Rzońca, 53′ Rygiel, 60′ Wojnarowski, 61′ Kulon, 83′ Boduch.

Smoleń (56′ Rymarowicz), Boczar, Kulon, Bielak (46′ Potaczała), Majewski (46′ Wojnarowski), Malik (56′ Boduch), Rygiel, Rzońca, Stec (56′ Malik), Szarek (46′ Ziobro), Zięba

Karpaty MOSiR Krosno – Ziomki Rzeszów 2:1 (1:0)

W piątek do Krosna przyjechała drużyna Ziomki Rzeszów, którzy przed starciem z Karpatami byli na 3 miejscu w ligowej tabeli. Wynik meczu nie był tak okazały jak kilka dni wcześniej w Jaśle, ale liczą się kolejne 3 punkty, które zostały dopisane do ligowej tabeli. W tym meczu dwukrotnie do bramki gości trafił Karol Rzońca, który najpierw zdobył gola w 10 a następnie w 75 minucie.

Smoleń, Boczar, Bielak (46′ Rymarowicz), Majewski (46′ Szarek), Malik, Potaczała, Rzońca, Stec (90′ Boduch), Wojnarowski (78′ Dubis), Zięba, Ziobro (90′ Malik).

Trampkarz C1 , gr. B, gr. 2

23.04.19

Karpaty MOSiR Krosno – KS Legion Pilzno 2:2 (0:2)

Trampkarze rozegrali dosyć pechowy mecz, bo szybko strzelili bramkę samobójczą. Jak się okazało po 90 minutach była to bramka, która odebrała biało-niebieskim 3 punkty. W 70 i 77 minucie do bramki gości trafił Jakub Krupa.

27.04.19

Polonia Przemyśl – Karpaty MOSiR Krosno 4:3 (3:2)

Bardzo zacięty mecz w Przemyślu, który ostatecznie pada łupem gospodarzy. Bramki dla Karpat zdobyli: 18′ i 73′ Jakub Krupa, 8′ Mateusz Zajchowski.

Młodzik D1 Krosno, gr. 3

23.04.19

Karpaty III MOSiR Krosno – Przełęcz Dukla 1:0 (1:0)

Relacja trenera Damiana Wąchały:

Pierwsze minuty spotkania to wyrównana gra. Drużyna gości przeważała warunkami fizycznymi gdyż w jej składzie grało kilku zawodników z rocznika 2006 i największe zagrożenie stanowiły stałe fragmenty gry.

Z biegiem czasu do głosu doszli zawodnicy Karpat z rocznika 2008 czego efektem była bramka Piękosia w 22 minucie. W drugiej połowie gospodarze mogli mecz zakończyć wyższa wygraną jednak w czterech doskonałych okazjach brakowało przysłowiowej ,,kropki na i”. Końcówka to przewaga gości jednak Skoczylas pewnie bronił do ostatnich minut meczu.

Gole dla Karpat:

22′ Oliwier Piękoś 1:0

26.04.19

Lubatówka – Karpaty III MOSiR Krosno 0:9 (0:5)

Efektowny początek spotkania bo już w 34 sekundzie bramkę zdobywa Piękoś. Do przerwy dwie bramki dokłada Stanisławczyk, jedna pięknym strzałem z dystansu, Skoczylas i ponownie Piękoś i na przerwę schodzimy wygrywając 5 bramkami. Gospodarze zagrozili bramce Karpat tylko raz po uderzeniu z rzutu wolnego, ale pewnie interweniował Koszela. Po zmianie stron więcej okazji do pokazania dostali rezerwowi. Totalna dominacja, 4 bramki w drugich 30 minutach i wynik 9-0 to najniższy wymiar kary. Cieszy kolejny mecz na 0 z tyłu.

1′ Oliwier Piękoś 0:1

9′ Oliwier Piękoś 0:2

13′ Brajan Stanisławczyk 0:3

14′ Brajan Stanisławczyk 0:4

30′ Igor Skoczylas 0:5

35′ Brajan Stanisławczyk 0:6

42′ Remigiusz Frydrych 0:7

58′ Igor Skoczylas 0:8

59′ Krystian Rysz 0:9