post

Nabór do LOMS Karpaty Krosno

Koniec bieżącego roku szkolnego zbliża się już powoli do końca, dlatego poniżej zamieszczamy niezbędne informacje dla Rodziców i Uczniów, którzy chcieliby przyszły rok szkolny rozpocząć właśnie w naszej Szkole Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka nożna.

Dodatkowo pragniemy krótko opisać naszą szkołę.

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego „Karpaty” Krosno jest jedną z najlepszych szkół o takiej specjalizacji na Podkarpaciu! Uczniowie naszych klas mają bardzo dobrą opiekę edukacyjną, gdyż nad ich wykształceniem czuwa wykwalifikowana kadra nauczycielska.

Wyniki sportowe są na bardzo wysokim poziomie! Nasza szkoła odkąd powstała, ciągle pnie się w górę jeśli chodzi o rankingi sportowe, a świadczyć o tym mogą chociażby wyniki. W rozgrywkach ligowych rywalizujemy między innymi ze szkołami z Rzeszowa, Mielca czy Jarosławia, i regularnie wygrywamy „derby” SMS-ów na Podkarpaciu. Idealnym przykładem jest chociażby ostatni mecz Juniora Młodszego. Nasi uczniowie i zawodnicy Karpat MOSiR Krosno, rozgromili rówieśników z SMS Resovia Rzeszów, aż 5:0, pokazując swój ponadprzeciętny poziom.

Ponadto uczniowie LOSM „Karpaty” Krosno mają otwartą drogę do gry w seniorskiej drużynie z Krosna. Z aktualnej klasy maturalnej w składzie pierwszego zespołu jest, aż 5 uczniów!

Reasumując – Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego „Karpaty” Krosno, to idealne miejsce do rozwoju sportowego oraz edukacyjnego! Nie zwlekaj i dołącz do Nas!