post

Pierwszy w historii Klubu PressDay zakończony sukcesem!

We wtorek, 5 marca został zorganizowany pierwszy PressDay w działalności K.S. Karpaty Krosno. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia.

Na wstępie bardzo chcemy podziękować wszystkim obecnym dziennikarzom, którzy odwiedzili stadion przy ulicy Legionów w Krośnie i wzięli czynny udział w dniu prasowym!

Plan działania był następujacy:

Od godziny 14:30 był otwarty trening dla mediów, każdy z obecnych reporterów mógł podpatrzeć przebieg zajęć, jakie przygotował dla swoich podopiecznych trener Dariusz Jęczkowski. Po treningu została zorganizowana sesja zdjęciowa zawodników, można było wykonać zdjęcia grupowe zawodników w strojach meczowych, oraz sztabu szkoleniowego. Następnie każdy z fotografów mógł zrobić wybranym zawodnikom zdjęcia indywidualne, a w tym samym czasie trener oraz cała drużyna była do dyspozycji wywiadów. Największym zainteresowaniem cieszył się trener Jęczkowski, który opowiadał o przebiegu okresu przygotowawczego, sparingach i planach na rundę wiosenną. Prezes Klubu, Pan Bogdan Józefowicz, również udzielił kilku wywiadów, głównie o sytuacji w Klubie.

Ponadto każdy z przybyłych dziennikarzy otrzymał obszerne podsumowanie całego cyklu przygotowawczego, skład drużyny, który będzie walczył o ligowe punkty, garść statystyk z rundy jesiennej, oraz terminarz rundy wiosennej.

Raz jeszcze dziękujemy za przybycie i zainteresowanie się taką inicjatywą medialną! Mamy też wielką nadzieję, że na meczach krośnieńskich Karpat, obecnych będzie zawsze dużo dziennikarzy, którzy będą mogli opisywać poczynania drużyny i Klubu w samych pozytywnych słowach!

Do zobaczenia na meczach!


#RazemTworzymyWielkieKarpaty