post

Piłkarska sobota z dwoma akcentami w tle

W sobotę stadion przy ulicy Legionów w Krośnie zamieni się w arenę piłkarską na których będzie z jednej strony kończył się sezon zwieńczony pewnym utrzymaniem ligi, a z drugiej pierwszy mecz barażowy o awans na szczebel centralny! Bądźmy tego dnia WSZYSCY RAZEM!

Zachętę na odwiedziny Serca Miasta Szkła rozpoczniemy od końca. O godzinie 17:00 swój ostatni mecz ligowy rozegra drużyna seniorska, a jej przeciwnikiem będzie Korona Rzeszów. Zapowiedź meczu można znaleźć TUTAJ.

Jednak emocje piłkarskie rozpoczną się już o godzinie 12:00, kiedy to swój pierwszy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17, rozegrają Juniorzy Młodsi SMS Karpaty MOSiR Krosno, a ich przeciwnikiem będzie Sandecja Nowy Sącz.

Jest to duży sukces podopiecznych trenera Dariusza Liany, którzy wykazali się ogromnych charakterem, determinacją i wolą walki, zdobywając tytuł Mistrzów Podkarpacia w ostatnim meczu i dzięki temu zapewniając sobie udział w barażu z którego do awansu dzieli ich dosłownie krok!

Wszystkie osoby, które nie będą mogły obejrzeć zmagań Juniorów Młodszych na żywo z perspektywy trybun krośnieńskiego stadionu, zapraszamy na relację live z tego spotkania, która zostanie przeprowadzona przez portal podkarpacielive.pl


Bądźmy tego dnia razem i spędźmy sobotę w piłkarskiej atmosferze, w końcu #RazemTworzymyWielkieKarpaty