post

Podział punktów w pojedynku z „rezerwami” Stal Stalowa Wola PSA

Rezerwami, aczkolwiek solidnie wzmocnionymi bo kto choć trochę śledzi II ligowe rozgrywki dobrze wie że tacy zawodnicy jak Michał Płonka czy Michał Fidziukiewicz stanowią ważne ogniwa pierwszej drużyny, a niemalże wszyscy zawodnicy z kadry którą tego dnia miał do dyspozycji Piotr Piechniak, miała okazję trenować z pierwszą drużyna pod wodzą Szymona Szydełko.

Mimo ambitnej postawy, dobrej gry i sporego zaangażowania do ostatnich minut, naszym piłkarzom nie udało się wyjść zwycięsko z tego pojedynku i zadedykować niedoszłej wygranej śp. Bronisławowi Niżnikowi.

Nie mniej jednak remis cieszy tym bardziej że kadra Stalowej Woli znacznie różniła się od tej jaką zazwyczaj dysponuje szkoleniowiec rezerw II ligowca .

Szkoleniowiec krośnieńskiej ekipy Dariusz Liana nie mógł w tym dniu skorzystać z usług kontuzjowanego Sylwestra Sikorskiego, który w przeszłości reprezentował barwy Stali Stalowa Wola .

Bramkę dla Biało-niebieskich, po strzale zza pola karnego zdobył Dawid Król.

0-1 Dawid Król (20)

1-1 Przemysław Stelmach (45)

Stal II Stalowa Wola: Siudak – Witasik, Stępniowski, Michalik, Wójcik, Płonka, Fidziukiewicz, Mistrzyk, Stelmach, Szifer, Śpiewak 

Karpaty Krosno: Krawczyk – Gierliasiński, Stasz, Czelny, Zych, Kowalski, Knap, Blezień, Król, Wojtasik, Sęp