post

Wygrana z Wisłą Kraków w CLJ-U17 !

Zwycięstwem 2-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Karpatami Krosno a Wisłą Kraków rozgrywane w sobotę o 12.30 w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17.

Bardzo dobre spotkanie toczone w szybkim tempie, przepełnione piłkarskimi emocjami aż do ostatniego gwizdka arbitra.

Mimo tego iż podopieczni Lecha Czaji jako pierwsi musieli wyciągać piłkę z siatki, tak w końcowym rozrachunku to oni mieli na swoim koncie drugie zwycięstwo w ligowych zmaganiach.

Jako pierwszy na listę strzelców w 18 minucie wpisał się Michał Litwa, który przez pryzmat całego spotkanie kilkukrotnie dał się mocno we znaki defensywie Biało-Niebieskich.

Dokładnie 7 minut później, dzięki bramce Kacpra Zięby krośnieńskie Karpaty mogły cieszyć się z wyrównania.

Zaledwie 2 minuty upłynęły, a ku uciesze licznej publiczności zgromadzonej tego dnia na stadionie przy ulicy Bursaki, zawodnik Białej-Gwiazdy Jakub Rachfalik niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki, dając tym samy prowadzenie Dumie Miasta Szkła.

Mimo wielu sytuacji zarówno dla jednej jak i drugiej z ekip, do ostatnie gwizdka arbitra, wynik nie uległ zmianie i tym samym 3 punkty zostały w Krośnie.

0-1 Michał Litwa

1-1 Kacper Zięba

2-1 Jakub Rachfalik

Karpaty Krosno – Boczar – Majewski, Stec, Smoleń, Kulon, Szarek, Malik, Yatsenkiv, Warchoł, Bielak, Zięba rezerwa: Staszkiewicz, Szczurek, Boduch, Potaczała, Dul, Zygmunt, Wojnarowski

Wisła Kraków – Zagórowski – Sałamaj, Jania F, Rachfalik, Głogowski, Zięba, Seweryn, Zębala, Litwa, Myszogląd, Zborowski rezerwa: Krzyżanowski, Kulma, Kuchnia, Jania J, Anioł, Tokarczyk