post

Wyniki meczy grup młodzieżowych 13-14 kwietnia

W ubiegły weekend swoje kolejne mecze rozegrali reprezentanci Karpat MOSiR Krosno. Ten weekend nie był tak udany jak poprzedni, ale jednak najstarsi zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

Junior A1, gr. A, gr. 1

Podopieczni trenera Hajduka w sobotnie przedpołudnie rozegrali mecz Derbowy z Ekoballem Sanok. Mecz był bardzo wyrównany, ale to gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie, po golu w 34 minucie spotkania. Biało-niebiescy nie złożyli jednak broni i w samej końcówce pierwszej połowy, za sprawą Karola Czelnego doprowadzili do wyrównania. Jak się później okazało był to ostatni gol tego dnia na „wierchach”. Krośnianie wrócili z trudnego terenu z jednym punktem.

Ekoball Sanok – Karpaty MOSiR Krosno 1:1 (1:1)

gole:

34′ 1:0 – ……

45′ 1:1 – Karol Czelny

Skład:

Mazur, Rozum (46′ Kowalski), Kozioł, Blezień, Czelny, Bednarz, Dziura, Majka (81′ Gruba), Maścibrzuch, Wilk, Wiśniewski

______________________________

Junior Młodszy B1, gr. A, gr. 1

Jak burza w kierunku Centralnej Ligi Juniorów idą juniorzy młodsi. Podopieczni Trenera Liany wygrali drugi mecz z rzędu, i drugi wysoko bez straty gola! Tym razem ich wyższość musieli uznać zawodnicy i uczniowie SMS Jarosław. Karpaciarze po golach Głoda, Kalemby i Stańki wygrali 3:0 i dali kolejny jasny sygnał, że celem na tą rundę jest powrót do Centralnej Ligi Juniorów! Cieszy postawa młodych zawodników, którzy również są uczniami LOMS „Karpaty” Krosno, ich ostatnie wyniki pokazują, że Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Krośnie, jest jedną z najlepszych (jak nie najlepszą) w województwie Podkarpackim!

SMS Jarosław – Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (0:1)

gole:

14′ 0:1 – Rafał Głód

57′ 0:2 – Krystian Kalemba

87′ 0:3 – Sylwester Stańko

Skład:
Kalemba, Śnieżek, Wojtoń (84′ Szczepanik), Zaklikiewicz (46′ Wielgosz), Mazur, Florek (46′ Modny), Głód, Hamryszczk, Pelczar (60′ Stasiak), Stańko, Rygiel

Junior Młodszy B1, gr. B, gr. 2

Druga drużyna juniora młodszego w sobotę zagrała na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce. Gospodarze spotkania wyszli na prowadzenie już w 17′ minucie i nic nie wskazywało na to, że w pozostałych minutach dominowac będą już tylko Krośnianie! Biało-niebiescy wyrównali 8 minut po stracie bramki, a gola zdobył Wiktor Majewski. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. Dopiero w końcowej fazie spotkania krośnianie zdołali wyjść na prowadzenie, po golu Karola Rzońcy w 72 minucie. To jednak nie było ostatnie słowo i 11 minut później wynik przypieczętował Bartosz Malik, który na placu gry pojawił się 7 minut wcześniej. Ostatecznie krośnianie wygrywają w Ropczycach 3:1.

Błękitni Ropczyce – Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (1:1)

gole:

17′ 1:0 – ……

25′ 1:1 – Wiktor Majewski

72′ 1:2 – Karol Rzońca

83′ 1:3 – Bartosz Malik

Skład:

Smoleń, Boczar, Bielak, Boduch (56′ Przewoźnik), Dubis (53′ Rymarowicz), Majewski, Potaczała (75′ Malik), Rzońca, Szarek, Wojnarowski, Zięba

Trampkarze C1, gr. B, gr. 2

Karpaty MOSiR Krosno – UKS SMS Mielec 1:5 (1:1)

gole:

1′ 0:1 – ……

17′ 1:1 – Szymon Kamiński

51′ 1:2 – ……

69′ 1:3 – ……

71′ 1:4 – ……

78′ 1:5 – ……