post

Z nieba do piekła, czyli 2 stracone bramki w 2 minuty

Mimo wymarzonego początku derbowego spotkania z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska, krośnieńskie Karpaty w końcowym rozrachunku ze stadionu na sąsiedzkim lotnisku wracają bez punktów.

Już w drugiej minucie spotkania fatalny błąd Kamila Groborza który do niedawna reprezentował biało-niebieskie barwy, wykorzystał Dominik Kowalski wyprowadzając podopiecznych Dariusza Liany na prowadzenie.

Euforia w naszych szeregach nie trwała długo. Zaledwie dwie minuty później do wyrównania doprowadził Krzysztof Kasperkowicz, a po upływie kolejnych 60 sekund mieliśmy już 2-1 dla Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska za sprawą bramki Roberta Kozubala.

Reszta spotkania to typowe „derby” przepełniony walką o każdy centymetr boiska, o czym świadczy 10 żółtych i dwa czerwone kartoniki które tego dnia pokazał Rafał Szydełko.

Mimo sporej przewagi krośnieńskich Karpat w drugiej części spotkania, nie przełożyło się to na bramki, a ekipa Dumy Miasta Szkła wyjeżdża z Targowisk bez punktu.

0-1 Dominik Kowalski (2)

1-1 Krzysztof Kasperkowicz (4)

2-1 Robert Kozubal (5)