post

Zaległe spotkanie z Orłem Przeworsk

Już we wtorek 4 czerwca o godzinie 18:00, rozegramy zaległy mecz z drużyną Orła Przeworsk. Przypomnimy, że mecz ten nie odbył się w pierwotnym terminie z powodu zalania boiska przy Legionów w Krośnie.

Od pierwszego terminu (25.05) w tabeli trochę się zmieniło. Nasi goście dopisali do swojego dorobku 3 punkty, a krośnianie doznali dwóch przegranych meczy.

Biało-niebiescy mają już pewne utrzymanie w gronie czwartoligowców i skupiają się teraz głównie na wygranej w klasyfikacji Pro Junior System. Nasi goście natomiast ciągle drżą o swój byt w przyszłym sezonie. Orłowcy na chwilę obecną są na 15 miejscu, które nie daje im bytu w IV Lidze na przyszły sezon. Jednak ich strata do bezpiecznego miejsca, to zaledwie 1 punkt. O bezpieczne 14 miejsce walka rozegra się pomiędzy… Ptakami 😉 Wszak walczyć o nie będzie Sokół Kolbuszowa Dolna, Orzeł Przeworsk i Sokół Nisko, który zespól wzleci najwyżej i utrzyma się w lidze? dowiemy się już za 2 tygodnie. Fakt, że Orzeł jest na pograniczu spadku, to pewne jest to, że we wtorek na boisku w Krośnie zostawi dużo zdrowia i zrobi wszystko, aby wygrać i mieć spokojniejszą głowę przed kolejnymi meczami.

Krośnianie ostatnimi czasy nie mogą wejść dobrze w mecz, gdyż zawsze są zmuszeni gonić wynik, co wynika z błędów własnych.

Tak samo było w ubiegłą sobotę podczas przegranego meczu z Pilznem, czy w środę podczas starcia w Wiązownicy.

Oby najbliższa potyczka była zgoła odmienna, a gra biało-niebieskich dała więcej radości kibicom, sztabowi szkoleniowemu oraz samym zawodnikom!

Na przestrzeni ostatnich 9 lat, krośnianie rozegrali z przeworszczanami 10 pojedynków, z czego nie przegrali ani razu (!) remisując zaledwie raz, 25 sierpnia 2012 roku. Oby status Quo został podtrzymany i biało-niebiescy mogli cieszyć się z 3 punktów, które powinny dać przysłowiowego „kopa” zawodnikom, na pozostałe dwa mecze!

Początek wtorkowego spotkania zaplanowane zostało na godzinę 18:00, zapraszamy serdecznie wszystkich na stadion!