post

Zestawienie wyników młodzieżowych

W ostatnich dniach nasi młodzi piłkarze rozegrali swoje kolejne mecze. Poniżej prezentujemy zestawienie wszystkich meczy.

Junior A1 gr. A, gr. 1

30.04.19

Stal Mielec – SMS Karpaty MOSiR Krosno 1:6 (1:2)

Juniorzy nie zwalniają i mkną przed siebie jak taran. 30 kwietnia udali się na mecz do Mielca, gdzie ich rywalem była bardzo mocna Stal. Pierwsza połowa potwierdziła przypuszczenia trenera Hajduka, mimo, że biało-niebiescy prowadzili 2:1 po golu w 6 minucie Kacpra Gruby i w 27 Arkadiusza Majki, to gospodarze stawiali bardzo mocne warunki.

Nic nie wskazywało na to, ze druga połowa będzie taka zabójcza w wykonaniu Karpat! W 52 minucie wynik na 3:1 podwyższył Waldemar Mazur i gra się uspokoiła. Jednak finalny cios dopiero miał nastąpić. 80, 83, 85, przez wspomniane 5 minut, krośnianie znokautowali swojego rywala trafiając 3 gole! Strzelaninę rozpoczął Jakub Bednarz, swoje dołożył Karol Czelny a ostatniego gola dołożył Szymon Blezień i Karpaciarze wyjechali z Mielca z 3 punktami i zapasem 5 bramek!

Skład:

Mazur, Walczak, Blezień, Kozioł, Czelny, Gruba, Kowalski (46′ Rec), Bednarz, Majka, Maścibrzuch, Wilk.

______________________________

05.05.19

SMS Karpaty MOSiR Krosno – Siarka Tarnobrzeg 3:0 (2:0)

Było to spotkania drużyn ze szczytu tabeli. Koncentracja jak zawsze była na najwyższym poziomie, co idealnie zadziałało i dało zamierzony efekt! Karpaciarze nie dali szans swoim rywalom, którzy do tego meczu nie mieli na swoim koncie żadnej porażki! Jak widać biało-niebiescy zakończyli dobrą passę Siarkowców i dosłownie pokazali im, kto rozdaje karty w tej lidze. Wynik otworzył w 12 minucie Waldemar Mazur, którego tuż przed przerwą wsparł Kamil Półchłopek, podwyższając wynik na 2:0. Dzieła dokończył w 60 minucie Arkadiusz Majka i takim sposobem krośnianie sięgnęli po kolejne zwycięstwo!

Skład:

Mazur, Walczak, Blezień, Kozioł, Czelny (46′ Rec), Gruba (75′ Dziok), Półchłopek (46′ Wiśniewski), Bednarz, Majka, Maścibrzuch, Wilk.

12.05.19

SMS Karpaty MOSiR Krosno – MKS DAP Dębica 6:1 (1:0)

Pierwszy mecz rundy rewanżowej i kolejny pogrom! Takie wyniki chcemy oglądać zawsze, ale po kolei. Drużyna z Dębica przed tym meczem zajmowała 6 miejsce i mogło się wydawać, że w Krośnie nie będzie miała nic do powiedzenia. Jednak pierwsza połowa nie zwiastowała takiego wyniku. Premierowy gol padł dopiero w 41 minucie a jego autorem był Arkadiusz Majka. Pierwsza połowa zakończyła się więc skromnym prowadzeniem Karpat, ale boisko pokazywało, że to nie może być koniec! Ataki po tronie gospodarzy były bardzo dobre, ale bez prawidłowego wykończenia, tylko dlatego wynik po 45 minutach był tak niski.
Po zmianie stron, zmieniły się też celowniki Karpaciarzy, którzy zaczęli seryjnie trafiać do bramki rywala. 19 minut rozbiło morale dębiczan i wyprowadziło krośnian na pokaźne prowadzenie. Zaczęło się w 65 minucie, kiedy to na 2:0 trafił Kacper Gruba. Następnie 75′ Rec, 78′ Czelny, 81′ Dziok, 84′ Rec. W mgnieniu oka zrobiło się 6:0 co delikatnie rozluźniło gospodarzy i wykorzystał to zawodnik z Dębicy, który w 87 minucie zdobył honorowego gola dla swojej ekipy.

Skład:

Mazur, Walczak, Blezień, Kozioł, Czelny, Gruba (75′ Dziok), Półchłopek, Bednarz (67′ Rec), Majka, Maścibrzuch, Wilk (46′ Dziura).

Tabela ligowa:

Junior Młodszy B1 gr. A, gr. 1

30.04.19

SMS Karpaty MOSiR Krosno – Stal Stalowa Wola 1:4 (0:2)

Niestety nie udało się utrzymać świetnej passy i pierwsza przegrana stała się faktem.
Krośnianie fatalnie rozpoczęli wtorkowy pojedynek na szczycie ligowej tabeli. Już w 1 minucie meczu po rzucie wolnym piłka przelobowała bramkarza gospodarzy i było 0:1. Zaledwie minutę później akcją z prawej strony popisał się zawodnik gości i po jego strzale goście prowadzili już 0:2.
Na boisku gra biało-niebieskich nie była taka zła, brakowało jednak konkretnej akcji. Na dodatek w 10 minucie zmarnowany został rzut karny. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:2.
Po zmianie stron krośnianie mocno atakowali rywala i przeważali na boisku, Stalówka bazowała na kontratakach i stałych fragmentach gry. Trzecia bramka dla nich padła właśnie po dograniu piłki z rzutu wolnego. Goście grali bardzo mocną piłkę, która często przejawiała się w niezdrową agresję, świadczyć o tym mogą chociażby 4 żółte kartki. Krośnianie stracili jeszcze 4 bramkę, ale mimo to walczyli i udało się zdobyć honorowego gola w doliczonym czasie gry, którego autorem był Szymon Rygiel.
Należy podkreślić, że dzisiaj miedzy słupkami staną bramkarz przesunięty do zespołu Dariusza Liany z drugiego zespołu Juniora Młodszego. Można było zaobserwować małe zgranie z pozostałymi zawodnikami i też kilka niepewnych interwencji, które zakończyły się utratą goli. Mimo wszystko walczymy dalej! Jesteśmy jedną wielką drużyną, która nie raz pokaże jeszcze swoją siłę i spełni swoje marzenia, jakimi jest awans do Centralna Liga Juniorów.

Skład:

Boczar, Wielgosz (54′ Modny), Kalemba, Śnieżek, Dziadosz, Głód, Hamryszczak, Pelczar, Bielak (74′ Wojtoń), Majewski, Rygiel.

04.05.19

SMS Karpaty MOSiR Krosno – Stal Rzeszów 3:1 (0:1)

Mecz bardzo ciężki, bo pierwsza połowa padła łupem gości i wprowadziła dużą nerwówkę w szeregi Karpaciarzy. Gospodarze nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji i o końcowy triumf musieli walczyć do samego końca spotkania. Trud ten się udał, bo w 65 minucie wynik spotkania wyrównał Jakub Pelczar. W 81 minucie na prowadzenie udało się wyjść, po golu Wiktora Majewskiego, a kropkę nad i postawił 2 minuty później Rafał Głód i cenne 3 punkty zostały w Mieście Szkła!
Trener Dariusz Liana pragnie bardzo podziękować swoim podopiecznym, którzy nie poddali się i do samego końca walczyli o dogodny wynik, pokazując po raz kolejny swój charakter!

Skład:

Kalemba (60′ Florek), Śnieżek, Wojtoń (46′ Zaklikiewicz), Mazur, Dziadosz (82′ Banek), Głód, Hamryszczak, Pelczar, Bielak, Majewski, Rygiel.

11.05.19

SMS Resovia Rzeszów – SMS Karpaty MOSiR Krosno 1:5 (0:1)

Dzięki tej wygranej i potknięciu Stali Stalowa Wola, krośnianie odrobili 2 punkty i tracą do Stalówki zaledwie 1 punkt!

Mecz z Resovią bardzo długo się rozkręcał, w pierwszej połowie żadna z drużyn nie była w stanie mocniej podkreślić swojej dominacji a pierwsza bramka padła w 29 minucie, jej autorem był Szymon Dziadosz.

Pierwsze 45 minut kończy się wiec skromnym 1:0 dla biało-niebieskich.

Po zmianie stron wynik wyrównali gospodarze i od 59 minuty mecz rozpoczął się na nowo. Taka sytuacja podziałała bardzo mobilizująco na krośnian, którzy zaczęli się coraz bardziej napędzać i jak w 67 minucie wynik na 2:1 podwyższył Jakub Pelczar, tak na kolejne gole nie trzeba było długo czekać! W 69 minucie drugiego indywidualnego i trzeciego drużynowego gola strzelił Szymon Dziadosz, 74 minuta to bramka Kordiana Szczepanika, a w doliczonym czasie gry drugą swoją bramkę strzelił Jakub Pelczar! Mecz kończy się wynikiem 1:5 dla gości, którzy wracają do Krosna w bardzo optymistycznych humorach i ogromną motywacją przed kolejnymi spotkaniami!

Skład:

Kalemba (46′ Wielgosz), Śnieżek, Kulon (46′ Wojtoń), Mazur, Dziadosz, Głód (80′ Zaklikoewicz), Hamryszczak, Pelczar, Bielak (71′ Szczepanik), Majewski (46′ Banek), Rygiel.

Tabela Ligowa:

Junior Młodszy B1, gr. B, gr. 2

30.04.19

Unia Nowa Sarzyna – SMS Karpaty II MOSiR Krosno 1:5 (0:2)

Druga drużyna juniorów młodszych jest klasą dla samego siebie! Z meczu na mecz grają coraz lepiej i co najważniejsze wygrywają. Tak samo było w Nowej Sarzynie. Pierwsza połowa, to skromne 2:0 dla Karpat, ale po zmianie stron dołożone kolejne 3 gole i pewna wygrana.

Skład:

Łapka, Szczepanik (65′ Malik), Ryczak, Smoleń, Malik, Potaczała (54′ Rymarowicz), RZońca, Stec (65, Przewoźnik), Szarek (54′ Boduch), Zięba, Ziobro (54′ Dubis).

04.05.19

SMS Karpaty II MOSiR Krosno – UKS SMS Stal Mielec 3:3 (2:0)

Mecz na szczycie i wielkie emocje! Tak można opisać spotkanie przeciwko Stali Mielec. Pierwsza połowa to koncertowa gra Karpaciarzy, którzy kontrolowali mecz i dzięki bramkom Mirosława Ziobry z 30 minuty i Karola Rzońcy z 34, na przerwę schodzili prowadząc 2:0.

Po zmianie stron padła kontaktowa bramka dla gości, podziałała ona jednak drażniąco na biało-niebieskich, którzy w 75 minucie za sprawą Dominika Kulona, podwyższyli wynik na 3:1.

Euforia jednak nie trwała długo. Sama końcówka spotkania, to istny obrót sprawy o 180 stopni. Najpierw goście trafili 2 gola w 88 minucie spotkania, a gdy wydawało się, ze sędzia zakończy spotkania, to w ostatniej akcji meczu w 94 minucie padła trzecia bramka dla Stali, która uratowała punkt.

Mimo to krośnianie pozostali na prowadzeniu w tabeli, a to był pierwszy mecz w którym nie zdobyli kompletu punktów.

Skład:

Szczepanik, Smoleń, Boczar, Kulon (80′ Rymarowicz), Malik, Potaczała (55′ Szarek), Rzońca (75′ Boduch), Stec, Szczurek, Zięba, Ziobro (55′ Wojnarowski).

09.05.19

SMS Karpaty II MOSiR Krosno – Polonia Przemyśl 5:0 (3:0)

Ostatni mecz dwójki juniora młodszego, to kolejny pogrom swojego rywala! Tym razem wyższość Karpat musiała uznać Polonia Przemyśl, która mimo prób nie miała nic do powiedzenia w tym spotkaniu i została przyćmiona przez biało-niebieskich.

Wynik spotkania otworzył w 7 minucie Wiktor Majewski, 22 minuta to bramka Dominika Kulona, który 2 dni później debiutował w seniorskiej drużynie Karpat i był bardzo blisko wpisaniu się na listę strzelców. Ostatni gol pierwszej połowy, był ponownie autorstwem Wiktora Majewskiego.

Po zmianie stron w 50 minucie Wojciech Czechowicz podwyższył na 4:0 a 6 minut później trzecią bramkę w tym spotkaniu zaaplikował rywalom Wiktor Majewski, który był niekwestionowanym ojcem zwycięstwa.

Skład:

Yatsenkiv, Smoleń (30′ Szczurek), Boczar, Kulon (58′ Rymarowicz), Majewski (58′ Malik), Malik (46′ Boduch), Potaczała, Rzońca (46′ Dubis), Szarek (58′ Przewoźnik), Zięba.

Trampkarz C1 , gr. B, gr. 2

04.05.19

Karpaty MOSiR Krosno – Ziomki Rzeszów 2:1 (1:0)

Trampkarze po przegranej w Przemyślu podnieśli się i pokonali u siebie drużynę Ziomki Rzeszów.

Pierwszy gol padł w 40 minucie, a jego autorem był Jakub Krupa Po zmianie stron, już w 57 minucie wynik spotkania na 2:0 podwyższył Wiktor Czajka. Honorowe trafienie dla gości padło w 70 minucie i był to ostatni akcent bramkowy w tym spotkaniu.

Skład:

Krupa, Kamiński, Łapka, Czajka, Gazda, Głód, Janiczek, Prajzner, Ryczak, Spanu, Zajchowski.

11.05.19

Karpaty MOSiR Krosno – ASP Wisłoka Dębica 3:3 (1:2)

Drugi z rzędu mecz na swoim boisku i kolejne punkty, choć tym razem tylko 1. Mimo to, są to szczęśliwe punkty, bo pierwsza połowa nie ułożyła się po myśli biało-niebieskich, którzy po 15 minutach przegrywali już 1:2. Zmiana stron wprowadziła trochę spokoju, bo w 44 minucie Marcel Płocica wyrównał wynik spotkania, a 14 minut później Szymon Kamiński wyprowadził krośnian na prowadzenie. Jednak nie był to ostatni akcent tego dnia, bo w 70 minucie gry zawodnik z Dębicy zdołał pokonać bramkarza krośnian i uratować remis dla swojego zespołu.

Skład:
Krupa, Kamiński, Łapka, Czajka, Gazda, Głód, Janiczek, Płocica, Ryczak, Spanu, Zajchowski.

Trampkarz C2, gr. A, gr. 1

04.05.19

Karpaty MOSiR Krosno – Stal Rzeszów 0:4 (0:3)

Niestety krośnianie w tym meczu nie postawili się drużynie z Rzeszowa i przegrali 0:4.

Skład:
Białogłowicz, Tomkowicz, Kozłowski, Buba, Janusz, Kopera, Lech, Targowski, Weber, Wójtowicz, Zola

09.05.19

APPN Mielec – Karpaty Krosno 4:1 (4:0)

Kolejny mecz i niestety kolejna przegrana. Druga drużyna trampkarzy nie może znaleźć odpowiedniego rytmu a ciągłe zmiany terminu spotkań ni wpływają korzystnie na ciągłość meczową. Tym razem biało-niebiescy musieli uznać wyższość APPN Mielec, którzy rozstrzygnęli wynik meczu już w pierwszej połowie. Dopiero w 78 minucie honorową bramkę dla Karpat zdobył Maciej Tomkowicz.

Skład:
Gronkiewicz, Białogłowicz, Tomkowicz, Kozłowski, Buba, Gierlicki, Janusz, Kopera, Targowski, Wójtowicz, Głód.

9-2 Krystian Rysz

Karpaty: Kacper Koszela – Bartosz Śnieżek, Wiktor Folta, Krystian Rysz- Bartosz Barański, Szymon Wrona, Wiktor Grzesik – Brajan Stanisławczyk, Oliwier Piękoś oraz Igor Skoczylas, Karol Masłyk, Kacper Rozenbajgier, Nikodem Dudek, Emil Godzisz, Szymon Prugar, Kacper Trybus, Remek Frydrych.

W poniedziałkowe zimne i deszczowe popołudnie podejmowaliśmy drużynę LKS Lubatowa. Od początku przewaga naszych zawodników i dwie bramki Brajana w krótkim odstępie czasu. Kolejne bramki były autorstwa zmienników Karola Masłyka i Igora Skoczylasa. Przed przerwa gol dla gości i 4-1. Po zmianie stron Brajan kompletuje drugiego hattricka z rzędu w meczu ligowym i bardzo dobre zmiany dają dzisiejsi rezerwowi, którzy asystowali lub zdobywali bramki podwyższając wynik. Strzelaninę zakończył pięknym uderzeniem z dystansu Krycha Rysz.

0-7 Szymon Krówka

Karpaty: Kacper Koszela – Emil Godzisz, Wiktor Folta, Krystian Rysz – Igor Skoczylas, Szymon Wrona, Bartosz Barański – Brajan Stanisławczyk, Oliwier Piękoś oraz Szymon Prugar, Kacper Bienia, Kacper Rozenbajgier, Szymon Krówka, Karol Masłyk, Bartosz Śnieżek, Remek Frydrych, Adrian Śmietana.

Wynik identyczny jak na jesień. 7-0 w Krośnie we wrześniu i 7-0 w Pustynach dzisiaj. Wynik otworzył już w 2 minucie były zawodnik Orła który od tej rundy występuje w naszej drużynie Igor Skoczylas. Chwilę później piękna bramkę zdobywa Szymek Wrona, następnie strzela Brajan i przed przerwa Bartek Barański. W drugiej połowie dokładamy 3 bramki a mogliśmy trzy razy tyle ale nad skutecznością popracujemy na najbliższych treningach. Na listę strzelców ponownie wpisał się Bartek Barański i Szymek Wrona a premierowe trafienie w tym sezonie zaliczył Szymek Krówka. Obrona na czele z Kacprem Koszelą na zero z tyłu po raz trzeci w tej rundzie.