post

SMS Karpaty Krosno i K.S. Karpaty Krosno zakończyły #KarpatyCalellaCamp !

Czyli obóz przygotowawczy lidera IV ligi podkarpackiej oraz uczniów wszystkich klas Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Karpaty Krosno w hiszpańskim nadmorskim kurorcie Parc De Calella.

Zawodnicy wyżej wspomnianych grup zaliczyli łącznie po 10 jednostek treningowych, wśród których dominowały zajęcia na naturalnej murawie kompleksu Catalunya Soccerland.

Nie zabrakło również takich zajęć jak mecz Beach Soccera na malowniczej miejscowej plaży. Warto dodać, że grupa Juniora Młodszego miała możliwość zaliczyć trening z Hiszpańskimi szkoleniowcami posiadającymi najwyższe z uprawnień takie jak UEFA PRO. Nie zabrakło gier testowych na co złożyły się cztery potyczki z Hiszpańskimi rywalami, ponadto drużyny młodzieżowe sprawdziły się w bojach z przebywającymi na obozie Widzewem Łódź i Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Prócz ciężkiej pracy nie zabrakło czasu na zwiedzanie Barcelony i takich miejsc jak Sagrada Familia, stadion i muzeum Camp Nou oraz jednego z najpiękniejszych miejsc w Hiszpanii czyli kurortu Tossa De Mar.