post

Juniorzy wygrywają inaugurację

Weekendowe spotkania były bardzo dobre nie tylko dla seniorów, ale również wszystkich grup młodzieżowych. Swój mecz wygrali również Juniorzy, pokonując na wyjeździe MKS DAP Dębica 1:0.

Podopieczni Trenera Piotra Hajduka rozpoczęli rundę wiosenną od ważnej wygranej w Dębicy z miejscowym MKS DAP Dębica.

Przez 85 minut obydwa zespoły toczyły równą walkę, ale nikt nie mógł zdominować rywala i wyjść na prowadzenie. Udało się to dopiero w samej końcówce spotkania, kiedy to w 86 minucie do bramki gospodarzy trafił Kacper Gruba! Jak się później okazało był to gol na wagę 3 punktów, które na starce rozgrywek są bardzo ważne i dają pozytywnego „kopa”.

MKS DAP Dębica – Karpaty MOSiR Krosno 0:1 (0:0)

gole:

86′ Kacper Gruba 0:1