post

Izolator górą w ostatnim biało-niebieskim wyjeździe sezonu

Nie udało się pokonać wicelidera tabeli z Boguchwały w ostatnim wyjazdowym spotkaniu aktualnego sezonu. W sobotnie popołudnie gospodarze z Boguchwały skromnie pokonali Karpaciarzy 1:0.

Sobota 8 czerwca, to był na pewno dzień piłkarski. Wiele osób żyło meczem Stali Rzeszów i Podhala Nowy Targ, który miał rozstrzygnąć o awansie jednej z powyższych drużyn do 2 Ligi! Jednak po kolei. Krośnianie mieli zagrać mecz w Boguchwale o godzinie 17:00, ale ze względu na widowisko przy Hetmańskiej, działacze Izolatora postanowili zmienić godzinę rozegrania meczu z Karpatami na godzinę 13:00.

Początek spotkania jak i jego cała pierwsza połowa, to głównie gra w środku pola i skromna liczba akcji podbramkowych po jednej jak i drugiej stronie.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i niestety dłużyła się niemiłosiernie z powodu bardzo małej liczby konkretnych akcji.

Dopiero 62 minuta dała pierwszego gola, jednak dla gospodarzy. Błąd Mateusza Krawczyka wykorzystał Patryk Róg, który podał piłkę Patryka Zielińskiego, a on skierował piłkę do brami.

W dalszej części meczu wcale nie było lepiej niż w pierwszych 45 minutach, choć gospodarze trafili w poprzeczkę, a piłka po strzale Rafała Głoda minimalnie ominęła bramkę „Izolacji”.

Mecz kończymy wynikiem 0:1, i niestety nie udaje się drugi raz w sezonie pokonać Izolatora.

Był to ostatni mecz wyjazdowy biało-niebieskich w sezonie 2018/19, zakończył się też takim samym wynikiem jak pierwszy wyjazd sezonu.

Po spotkaniu w Boguchwale, cała drużyna Karpat udała się do Rzeszowa, a konkretnie na Stadion Miejski, gdzie wspomniane wcześniej zespoły z Rzeszowa i Nowego Targu rozgrywały mecz o awans do 2 ligi. Ostatecznie zwycięsko z tego starcia wyszła rzeszowska Stal, wygrywając 2:1, której serdecznie gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w kolejnym sezonie, już na szczeblu centralnym!

Krośnianie rozegrają jeszcze jeden mecz aktualnego sezonu, naszym rywalem będzie już w sobotę 15 czerwca drużyna Korony Rzeszów. Serdecznie zapraszamy na ten mecz, wesprzyjmy krośnian głośnym dopingiem, pożegnajmy się i podziękujmy za mijający sezon!