post

Pokazać charakter, jak w jesiennym meczu

Już w środę 29 maja o godzinie 17:00 w Wiązownicy, krośnianie rozegrają kolejne spotkanie w ramach rozgrywek IV Ligi Podkarpackiej!

Rozgrywki ligowe powoli dobiegają do końca, do rozegrania pozostało jeszcze 5 spotkań, w tym przełożone starcie z Orłem Przeworsk i najbliższy mecz w Wiązownicy z miejscowym KS-em.

W pierwszym meczu obydwu drużyn górą okazali się być Karpaciarze, którzy pokazali swój charakter i wygrali po golu Bartłomieja Wojtasika z 89 minuty spotkania!

Bardzo chcemy, aby tym razem było identycznie, żebyśmy mogli na boisku zobaczyć charakterny i nieustępliwy zespół biało-niebieskich, który będzie mógł po 90 minutach gry, wracać do Miasta Szkła z jak najlepszym wynikiem!

Po rozegranych 30 kolejkach sezonu, wyżej w tabeli są krośnianie, którzy z dorobkiem 42 punktów zajmują bezpieczne 9 miejsce mając tyle samo punktów co 8 i 9 drużyna, ale rozegrane jedno spotkanie mniej . Nasi rywale natomiast plasują się z 39 punktami na 12 miejscu i utrzymanie mają już niemalże pewne.

Trener Karpat w ostatnich meczach, coraz częściej desygnuje do gry jeszcze młodszych zawodników, którzy dotychczas mieli mniejsze szanse na grę w spotkaniach ligowych. Podobnie może być w środę, gdzie kolejne ważne minuty wpłyną na konto biało-niebieskiej przyszłości.

Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 17:00

Dodatkowo informujemy, że Kibice Karpat organizują wyjazd na to spotkania, więc zapraszamy wszystkich chętnych, aby wybrali się do Wiązownicy i głośnym dopingiem wspierali DUmę Miasta Szkła!