post

Wreszcie wygrana!

W zaległym meczu z Orłem Przeworsk, udało się zagrać na większej koncentracji, a co za tym poszło też większej skuteczności! Wygrywamy z rywalem, aż 4:1!

Spotkanie to rozpoczęło się jak każde, kiedy na boisko wybiegają krośnianie, czyli mocnym uderzeniem i atakiem bramki rywala już od pierwszych minut. Jednak nastąpiła w tym jedna dosyć istotna zmiana, teraz to krośnianie strzelili pierwszą bramkę w meczu i nie musieli gonić swojego rywala!

Autorem gola był Marek Fundakowski, który wykorzystał dośrodkowanie Sylwestra Sikorskiego i Karpaciarze wyszli na prowadzenie!

W 30 minucie wynik podwyższył Karol Czelny, który wykorzystał dośrodkowanie Kamila Kasperkowicza i pięknym strzałem pokonał bramkarza gości. Na przerwę więc biało-niebiescy schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron taktyka gry wcale się nie zmieniła i w 48 minucie rajdem z prawej strony popisał się Dominik Kowalski, jednak jego uderzenie wybronił bramkarz Orła, ale przy dobitce Dawida Króla nie miał już nic do powiedzenia i gospodarze prowadzili 3:0!

Zaledwie 2 minuty później Damian Kozioł wybronił strzał bezpośrednio z rzutu wolnego, jednak piłka wpadła pod nogi dobrze znanego w Krośnie Andrija Nikanovycha, który strzelił kontaktową bramkę.

Po tej sytuacji długo nic się nie zmieniało w obrazie gry. Więcej akcji stwarzali sobie gospodarze, jednak brakowało przysłowiowej kropki nad „i”.

W 69 minucie w polu karnym faulowany był Karol Knap i sędzia podyktował „jedenastkę”. Do piłki podszedł również Karol i zamienił to na bramkę! Na tablicy wyników widniał już wynik 4:1 i coraz większa radość gościła na twarzach zawodników oraz kibiców.

Należy wspomnieć, że od 77 minucie po zejściu z boiska Sylwestra Sikorskiego i pojawieniu się na nim Karol Sęp, krośnianie występowali, aż jedenastoma młodzieżowcami, co w tym sezonie rozgrywek 4 Ligi Podkarpackiej, nie miało jeszcze miejsca!

Reasumując, wygrywamy pojedynek 4:1 i nabieramy trochę wiatru w żagle przed ostatnimi dwoma meczami!