post

Ostatnie przetarcie przed ligą!

W niedzielę 3 marca, biało-niebiescy rozegrają ostatni już sparing przed startem rozgrywek ligowych. Przeciwnikiem Karpaciarzy będzie ligowy rywal – Błękitny Ropczyce.

Solidne treningi oraz sparingi przed pierwszym meczem ligowym powoli zbliżają się do końca. Ostatni sprawdzian biało-niebieskich, czeka już w najbliższą niedzielę 3 marca w Ropczycach. Przeciwnikiem Karpaciarzy będzie ekipa Błękitnych Ropczyce, czyli nasz ligowy rywal, który rundę jesienną zakończył na 13 miejscu w ligowej tabeli.

Dla Karpaciarzy będzie to już 10 gra kontrolna od początku roku. Dotychczas gra była bardzo dobra, poukładana i sprawiała wiele kłopotów, nawet wyżej notowanym rywalom! Najgorsze dotychczas spotkanie odbyło się w ubiegły czwartek, gdzie naszym rywalem była trzecioligowa Stal Rzeszów. Żurawie rozgromiły Karpaty, aż 10:1. Jednak takie spotkanie może dać dużo dobrego, zimny prysznic po dobrych wcześniejszych sparingach na pewno podziała ożywiająco na zawodników.

Ostatnie sparingi mają to do siebie, że w nich są ostateczne szlify, a większość trenerów ustawia w nich swoich kandydatów do gry w pierwszym składzie podczas meczy o ligowe punkty.

Jak będzie tym razem? Czy trener Jęczkowski odkryje karty na tydzień przed startem ligi? Dowiemy się w niedzielne popołudnie.

Dokładna godzina sparingu nie została jeszcze ustalona, ale najbardziej prawdopodobny start, ma być o 10:00. Jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów, to sparing odbędzie się na naturalnej nawierzchni stadionu w Ropczycach.